FAQ k BUM neboli často kladené otázky

Důležité termíny!

Během září bude program a nabídka workshopů definitivní. Vy můžete v klidu objevovat a přemýšlet na nejlepším mixem témat. Registrace na konkrétní workshopy bude otevřená od 9. října 2019. A v sobotu 9. listopadu 2019 se na vás těšíme na místě.

Mohu na konferenci dorazit bez registrace?

Slibujeme, že registrace je krátká a jednoduchá. Bylo by škoda těšit se na workshop, který nakonec bude plně obsazený.

Co když budou všechny workshopy obsazené?

Pokud se přece jen chcete zúčastnit, ozvěte se nám organizátorům… a my zjistíme, co se dá dělat.

Je konference skutečně zdarma?

Ano, skutečně je. Dovolíme si vás požádat pouze o poplatek za oběd. Část nákladů nám pomáhají hradit společnosti Google a Nakladatelství Didaktis a ZŠ a MŠ Didaktis.

Jak se dostanu na místo konference?

Autem

z Prahy, ze západu

Z dálnice D1 sjezd 201 letiště Tuřany. Po výjezdu z dálnice odbočte hned vlevo. Jeďte po ulici Řipská, na kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem. Na světelné křižovatce odbočte vpravo na ulici Jedovnickou. Asi po 2 km odbočte vlevo na ulici Žarošickou. Na první světelné křižovatce odbočte vlevo a po 100 m budete na Pálavském náměstí.

Z Ostravy, ze severu a z východu:

Z dálnice D1 sjezd 203, dále po ulici Ostravská. Asi po 3,5 km sjeďte vpravo směr Vinohrady, Slatina, letiště. Na světelné křižovatce odbočte vpravo na ulici Jedovnickou. Asi po 2 km odbočte vlevo na ulici Žarošickou. Na první světelné křižovatce odbočte vlevo a po 100 m budete na Pálavském náměstí.

Z Bratislavy, z jihu:

Z dálnice D2 sjeďte na D1. Po 4 km sjeďte na sjezdu 201 letiště Tuřany. Po výjezdu z dálnice odbočte vlevo. Jeďte po ulici Řipská, na kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem. Na světelné křižovatce odbočte vpravo na ulici Jedovnickou. Asi po 2 km odbočte vlevo na ulici Žarošickou. Na první světelné křižovatce odbočte vlevo a po 100 m budete na Pálavském náměstí.

MHD

trolejbus č. 25, vystoupit na zastávce Pálavské náměstí.

šalina (neboli tramvaj pro mimobrněnské)  č. 8 od havního nádraží na zastávku Novolíšeňská, přestup na trolejbus č. 25 nebo č. 26, vystoupit na zastávce Pálavské náměstí.

Dá se v okolí zaparkovat?

Ano. Na Pálavském náměstí je mnoho parkovacích míst a parkovišť. Viz mapa

Budu potřebovat vlastní techniku?

Pokusíme se nějakou techniku zajistit. Se svými miláčky si zřejmě ale budete rozumět líp.

Mám si předem připravit nějakou aplikaci?

Anotace jednotlivých workshopů, na které jste se zaregistrovali, vám určitě poradí. V případě nejasností nám neváhejte napsat dotaz.

Jak to bude s obědem?

Ať k nám jedete zdaleka, nebo jen ze sousední městské části, zajistili jsme pro vás možnost oběda a také drobné občerstvení.

Teplý oběd v prostorách školy zaručí příjemné chvilky pro setkávání. Myslíme i na vegetariány😊.
Cena oběda činí 120 Kč, částku prosím zašlete na č.ú. 1218358018/3030 v. symbol 0911 do 4. 11. 2019.

Platba za oběd je nevratná, bez možnosti vyhotovení faktury.

Pokud se rozhodnete na poslední chvíli, že chcete oběd, dejte nám vědět přes kontaktní formulář do 7. 11. 2019, že jste to nestihli standardní cestou přes banku. Oběd vám zajistíme, zaplatíte jej ale hotově při příchodu na konferenci. Pozdější objednávky bohužel nelze vyřídit.

Mohu se sám nějak zapojit a pomáhat?

Samozřejmě. Napište nám, sdílejte akci na sociálních sítích, pozvěte spřátelené učitele… Prostě pomozte s propagací. Můžete nás i sponzorovat. Stále vítáme finanční i materiální pomoc. Přímo na konferenci buďte aktivními účastníky, komunikujte, sdílejte, vyměňujte si zkušenosti. Pomůžete tím budovat komunitního ducha a pozitivní otevřenou atmosféru celého setkání.